rus eng                                           Научно-Производственное
Предприятие
РУДПРОМАВТОМАТИКА

ГлавнаяНовости → КРАЩИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ТОВАР 2013 РОКУ
21.05.2014

КРАЩИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ТОВАР 2013 РОКУ

 

20 серпня 2013р. в Експоцентрі України у м. Києві відбулася урочиста церемонія нагородження номінантів Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2013р.».  Наше підприємство за рішенням Конкурсної комісії отримало статус «Виробник кращих вітчизняних товарів 2013 року» з нагородженням «Золотим символом Конкурсу».

В номінації «Виробництво обладнання для вугільної та гірничо-видобувної промисловості» представлені автоматичні вимикачі рудникові ВАП-I та ВАП-II. Вимикачі виробляються підприємством з 2005 року та успішно експлуатуються на багатьох підприємствах гірничорудної промисловості на території України та за її межами. Вимикачі комплектуються системами захистів, які підвищують надійність і безаварійність роботи електрообладнання.

В номінації «Інноваційні розробки» представлені блок захисту та управління БЗУ-2 та комплектні розподільчі пристрої типу КРУ-2-РН-6-УХЛ5.

Відмінною особливістю КРУ є застосування оригінальної схеми компоновки елементів з розділенням відсіків пофункціональності, що дає можливість запобігти розвитку аварій при виникненні дуги в середині силового модуля.

Блок БЗУ-2, в порівнянні з аналогічними засобами мікропроцесорних захистів, володіє оптимальним співвідношенням ціни та якості, що дозволяє, при низькій вартості, забезпечити широкий спектр функціональних можливостей. Інноваційною розробкою даного пристрою являється наявність іскробезпечних кіл дистанційного керування і зв’язку рівня вибухозахисту Ua, що дозволяє використовувати блок в комплектних пристроях різного рівня вибухозахисту без встановлення додаткового обладнання.

Наше підприємство прикладе максимум зусиль для утримання статусу найкращого виробника вітчизняних товарів у подальшому.