rus eng                                           Научно-Производственное
Предприятие
РУДПРОМАВТОМАТИКА

ГлавнаяНовости → ПОКАЗОВІ РЕЗУЛЬТАТИ: "100 КРАЩИХ ВИРОБНИКІВ" (XII.2013)
21.05.2014

ПОКАЗОВІ РЕЗУЛЬТАТИ: "100 КРАЩИХ ВИРОБНИКІВ" (XII.2013)

 

У листопаді 2013 року відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт та послуг)  «100 кращих товарів України», апогеєм якого стала церемонія нагородження переможців, фіналістів та лауреатів.

Даний конкурс — престижне визнання досконалості вітчизняних підприємств, які прагнуть підвищити конкурентоспроможність власної продукції як на внутрішньому, так і на міжнародному споживчих ринках.

ТОВ «НВП-Рудпромавтоматика» отримало заслужену перемогу у відповідній номінації, тобто визнано кращим виробником у своїй галузі, а отже планує і в подальшому підвищувати авторитет нашої держави на міжнародному рівні.

Товар, який здобув перемогу  у групі «Товари виробничо-технічного призначення» загальної номінації «Продукція», - блок захисту та управляння БЗУ-2. Даний пристрій призначено для виконання функцій релейного захисту, діагностики, управління і сигналізації приєднань розподільних пристроїв, а також вимірювання,  контролю, моніторингу показників за сучасними технологіями, при цьому блок забезпечує високу точність характеристик.

Ми пишаємось тим, що продукція ТОВ «НВП-Рудпромавтоматика», яка є результатом наполегливої і копіткої  праці інженерів-розробників, визнана кращою на загальнодержавному  заході  пропагування якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції.

Визнання на такому рівні вказує на той факт, що ТОВ «НВП-Рудпромавтоматика» є гідним представником трудової еліти України,  а його продукція заслуговує довіри з боку клієнтів. Хоча відсутність нарікань і сприйняття діловими партнерами нашого підприємства як достойного перспективного компаньйона на вітчизняному та міжнародному ринках -  вже найкраща і найцінніша подяка для всього колективу.

 

Тижневик первинної профпілкової організації ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" - "ВМЕСТЕ" (№42 (390) від 17.10.2013р., стор.4 "Висока марка Кривого Рогу").